ETİK İLKELERE BAĞLI VE KURUMSAL

Hakkımızda

Tarafsızlık ilkesine saygılı yaklaşım!

Şirketimiz, uzun yıllardır denetim sektöründe faaliyet gösteren tecrübeli denetçiler tarafından kurulmuştur. Şirketimiz, farklı sektörlerde uzmanlaşmış bir denetim ekibine sahiptir. Hedefimiz, kaliteli denetim ve diğer güvence hizmetlerini sunmaktır. Globalleşen para ve sermaye piyasasının temelini teşkil eden güven düzeyini, verdiği kaliteli hizmetlerle artırmak şirket amacımızın temelini oluşturmaktadır.

 

Biz Kimiz?

Denetim sektörüne yeni bir yaklaşım getirmeyi hedef alan, Uluslararası Denetim ve Muhasebe Standartlarını yakından takip eden, etik ilkelere bağlı ve kurumsal yapıya sahip bir denetim firmasıyız.

 

Ne Yaparız?

Temel faaliyetimiz, işletmelerin finansal tablolarının, Uluslararası Denetim Standartlarına göre denetimini yapar ve işletmelerin finansal tablolarının güvenilirliği konusunda görüş bildiririz. Bunun yanında, halka açılarak sermaye piyasasına girmek isteyen firmalara, hem açılma hem de açılmayı takip eden süreçte danışmanlık görevini yürütürüz.

 

Nasıl Yaparız?

Faaliyetlerimizi Uluslararası Kalite Kontrol Standartlarına bağlı olarak, tamamen bağımsız bir şekilde Uluslararası Denetim Standartlarına göre yürütürüz.

Karar Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş.